Про компанію


Про нас

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ
"МЕЛІОРАТОР"

В ті роки підприємство дало поштовх розвитку самої Бучі. Меліоратори допомагали формуватися населеному пункту, створюючи умови праці людей і розширення простору для життя на непридатних для цього землях. Компанія була справжнім гігантом у сфері осушення і зрошення сільськогосподарських угідь.

Змінилися часи і акценти. За роки існування, підприємством було побудовано 25% житлового фонду м. Буча. Реалізовано багато соціальних та інфраструктурних проектів по всій Україні.

Завдяки багаторічному досвіду та працьовитим людям ПрАТ “Меліоратор” з впевненістю дивиться у майбутнє – на користь та єдність України!


Акціонерне Товариство “Меліоратор”
починає свою діяльність ще у

1937 році
2004
Реконструкція та благоустрій парку пам’ятки “Феофанія”

Головне управління комунального і готельного господарства Київської міської державної адміністрації уклало договір з компанією “Меліоратор” на завершення реконструкції та благоустрою території, прилеглої до парку “Феофанія”.


2007
Компанія “Меліоратор” побудувала підземний перехід в Бучі

Для зручності та безпеки жителів міста відкрито перший підземний перехід на трасі Київ-Ковель. І тепер підземний перехід в Бучі гарантуватиме безпеку під час дорожнього руху та полегшить пересування громадян.


2008-2010
«Меліоратор» побудував кілька футбольних полів і стадіонів:

в с. Ковалівка Васильківського району,
в селищі Гостомель,
в Ірпінському коледжі,
брав участь в будівництві міського стадіону в Ірпені,
побудував стадіон «Ювілейний» на 3000 місць
окультурив стадіон по вул. Чкалова в селищі Буча.


2011
Компанією “Меліоратор” було створено Бучанський міський парк.

Це один з наймолодших і мальовничих ландшафтних парків Київщини. Бучанський міський парк в англійському стилі розкинувся на території площею 42 га. Біля входу відвідувачів зустрічають елегантна ротонда і величезний дуб. На території з озерами і фонтанами, акуратними доріжками і розкішними клумбами багато скульптур та інсталяцій. Тут можна відвідати міні-зоопарк, скейт-парк, мотузковий парк, дитяче містечко, кафе-хатинка.
2012
ПрАТ “Меліоратор” розпочинає будівництво житлового комплексу “Почаївський”.

Компанія будує 9-ти поверховий будинок, який зовні утеплений та має засклені лоджії і кожна з квартир має автономне газове опалення. В будівництві використовуються найсучасніші будівельні матеріали, що гарантує високу якість та екологічність новобудови. А завдяки не однотипним планувань квартир, покупець матиме змогу вибрати з відповідності до своїх вподобань.


2013
Восени 2013 року розпочалося зведення першого будинку ЖК «Паркова Оселя».

Перший будинок здано в експлуатацію – і це лише початок. Будівництво кварталу згодом утворить комплекс із п’яти багатоквартирних житлових будинків. Усі будівлі кварталу мають ексклюзивний архітектурний проект, нові комунікації, власну управляючу компанію та розвинуту прибудинкову інфраструктуру. Кожна квартира обладнана автономним опаленням та гарячим водопостачанням. Орієнтоване закінчення будівництва житлового кварталу “Паркова оселя” 2018 року.


 

2015
Будівництво житлового комплексу “Сонячна оселя”

В Бучі, 24 грудня 2015 року, по вулиці Яблунська (стара назва вулиці – Кірова), було закладено фундамент нового житлового кварталу «Сонячна Оселя». В першому новому будинку ЖК “Сонячна Оселя” буде надане соціальне житло для героїв війни. Житловий Квартал “Сонячна Оселя” будується з використанням надійних та сертифікованих матеріалів. Цегляні житлові будинки утеплені мінеральною ватою з поквартирним індивідуальним опаленням. Фасади будинків декоративно оздоблені та створюють собою єдиний архітектурний ансамбль.

Основні види діяльності підприємства:


Будівництво будівель, огорож, водопроводів та каналізаційних мереж, басейнів, автозаправок, стадіонів, парків.

Природоохоронні, протиповіневі, протиерозійні заходи, екологічне покращення водойм, джерел питної води.

Осушення та зрошення сільськогосподарських угідь.

Автомобільні вантажні перевезення.

Виготовлення бетону та залізобетонних виробів.

Виготовлення металоконструкцій.Зателефонуйте нам!

+38(096)777-00-11

Пн - Пт, 9:00 - 18:00

Зателефонуйте нам